Kredyt samochodowy – wskazówki.

Większość pojazdów – chyba że są to klasyczne samochody – szybko tracą na wartości, nie rosną w górę. Więc kredyt samochodowy na zakup samochodu może mieć poważny wpływ na nasze finanse. Poświęć trochę czasu, aby przemyśleć wszystkie opcje kredytu samochodowego podczas finansowania samochodu!

Sprawdzanie wszystkich opcji.

Aby znaleźć kredyt samochodowy, który nie będzie kosztować niewiadomo ile, porównaj wszystkie opcje finansowe przed wejściem na podwórko samochodowe. Kalkulator kredytowy na pewno okaże się w tym przypadku pomocny. Wystarczy telefon lub komputer z dostępem do internetu.

Kredyty bankowe.

Banki i związki kredytowe oferują wstępnie zatwierdzone pożyczki, które powiadają o tym, ile możesz pożyczyć.

Rozszerzenie kredytu hipotecznego.

Właściciele domów mogą być w stanie rozszerzyć kredyt hipoteczny lub korzystać z kredytu “odnawialne kredyty”. Jest to sposób na pożyczanie samochodu na stóp procentowy hipotecznych, który prawdopodobnie jest niższy niż inne stawki pożyczki.

Ale jeśli dodajemy koszt samochodu na kredyt hipoteczny i nie spłacaj go przez wiele lat, zakończy to kosztowanie znacznie bardziej interesujące niż w porównaniu z wypłatą pożyczki samochodowej w ciągu jednego lub dwóch lat.

Więc kiedy schodząc na tę trasę, jest inteligentny, aby zwiększyć te spłaty hipoteczne, aby usunąć zadłużenie samochodu tak szybko, jak to możliwe. Nie chcemy nadal płacić za stary samochód, próbując spłacić nowy!

Dealerzy samochodowi często oferują pożyczki samochodowe, które są faktycznie dostarczane przez firmę finansową. Dealer często podpisuje nas na pożyczkę samochodową w ramach procesu zakupu.

Znalezienie najlepszej stopy procentowej.

Stopy procentowe na kredyty samochodowe mogą się znacznie różnić, więc musimy robić zakupy. Zgadzanie się na kredyt samochodowy “zabezpieczony” przez samochód zwykle oznacza niższą stopę procentową. Oznacza to, że jeśli nie spełniamy spłat, pożyczkodawca może sprzedać samochód, aby odzyskać pieniądze z powodu.

Jeśli mamy istniejący związek z pożyczkodawcą, często łatwiej jest uzyskać dostęp do tańszych pożyczek. Na przykład, unia kredytowa może zaoferować pożyczki samochodowe o lepszych warunkach do jego obecnych członków.

Sprawdzanie opłat i opłat.

Istnieje zawsze opłaty i opłaty zaangażowane podczas uzyskania pożyczki samochodowej. Dokumenty zapewnia wyraźnie pokazać te.

Spodziewaj się zapłacić opłatę pożyczki. Niektórzy kredytodawcy mogą zachęcić opcjonalne ubezpieczenia lub gwarancje. Wszystkie będą one dodać do całkowitej kwoty pożyczonej.

Pomaga zawsze poprosić pożyczkodawcę, aby przekazać wszystkie opłaty i opłaty w ramach pełnego okresu spłaty.
Porównaj opłaty i opłaty za pomocą ceny samochodu. Może to być, że opłaty kwoty na więcej niż odsetki, które zapłaciłbyś na inny rodzaj kredytu.

Ubezpieczenie spłaty kredytu.

Niektórzy kredytodawcy oferują ubezpieczenie spłaty kredytu. Oznacza to ogólnie, że jeśli kredytobiorca umrze, ubezpieczyciel płaci pożyczkodawcę pełną kwotę. Polityki te obejmują również utratę dochodów, takie jak przypadek wypadku, choroby lub nadmiarowości, więc spłaty są dokonywane przez okres określony w polityce.

Premium ubezpieczenia spłaty może być kosztowne i nie zawsze łatwe do zobaczenia w umowie pożyczki. Jeśli premia zostanie dodana do pożyczki, będziesz płacić odsetki od premii, a także samą pożyczkę samochodową.

Może to być również niepotrzebny koszt. Na przykład ktoś nie w płatnej pracy nie będzie potrzebował pokrycia nadmiarowości.