Gadżety i akcesoria do samochodu.

Niezależnie od tego, czy jedziesz nowym pojazdem, czy nowy zapach unosi się w twoim samochodzie, dodając gadżety sprawiamy, że samochód staje się świeży i spersonalizowany. Gadżety, które tu przedstawiamy, sprawią, że na pewno będziesz zadowolony. Niektórzy dodają nowoczesną funkcjonalność do starszego samochodu, podczas gdy inne są przydatne w pojazdach każdego wieku. Wszyscy mają wspólnego, jest to, że są w niewygórowanych cenach. Sprawdź te fajne przedmioty i sprawdź, czy sprawi to, że twój czas za kierownicą będzie jeszcze przyjemniejszy. Motoryzacja i technologia rządzą się swoimi prawami. Koniecznie sprawdź te gadżety, na niektórych stronach internetowych możesz je zgarnąć taniej, jeśli masz kod rabatowy.

WSiiroon Multicolor Wnętrze LED światła

Coraz więcej nowych pojazdów oferujących wnętrze oświetlenia otoczenia, a niektóre mają nawet możliwość wyboru odcieni oświetlenia, którą wolisz. Te wielokolorowe paski LED zapewnią ten sam wynik w dowolnym samochodzie z wylotem 12-V. Możesz jeździć wśród ośmiu kolorów za pomocą głosu lub dołączonego pilota, albo lampki automatycznie zmieniają kolor na podstawie muzyki. Dwustronna taśma z 3M jest wliczona do zabezpieczenia świateł.

Adapter jack mpow Bluetooth

Jeśli masz samochód z dodatkowym gniazdem, ale bez strumieniowego strumieniowego dźwięku Bluetooth, ten adapter może przekształcić swoje doświadczenie słuchu muzyki. Po prostu naładuj go (lub podłącz go do wylotu zasilania samochodu), podłącz go do portu AUX i sparuj telefon. Nie tylko adapter jest dobry dla wysokiej jakości strumieniowania audio, może być również używany do połączeń telefonicznych przy użyciu wbudowanego mikrofonu. Kto potrzebuje fantazyjnego, drogiego radia z obsługą Bluetooth?

Ampper Zewnętrzny Zestaw LED

Dla wielu kierowców wygląd zewnętrzny pojazd jest równie ważny jak jego wydajność. Inni chcą dodatkowego oświetlenia zewnętrznego, aby pomóc swoim samochodem w nocy. Dla jednej z tych potrzeb zalecamy zewnętrzne światła LED, takie jak te z Ampper. Dostępne w opakowaniach dwóch, czterech lub sześciu, te wodoodporne światła można umieścić w dowolnym miejscu na pojeździe i są przeznaczone do wszystkich warunków pogodowych. Nie są przeznaczone jako światła jazdy, ale działają dobrze jak lampki kałużowe. Przychodzą w niebieski, zielony, czerwony, biały i żółty. Światła muszą być podłączone do systemu elektrycznego pojazdu, więc powinieneś zobaczyć wiedzę instalatora, chyba że jesteś pewien, że możesz sobie poradzić z zadaniem.

Shynerk Lustro samochodowe z tyłu

Ciągnięcie cennego ładunku? Dziecko na pokładzie? To lustro pozwala zaglądać na swoje dzieciaki w siedzeniu niemowląt, bez wyciągania szyi. Wypukłe, lusterko szklane rozbiórki łatwo montuje się na zagłówek tylnych siedzenia i obraca się, abyś mógł oglądać ponad juniora z lusterko wstecznego. Jest prosty, sprytny i niedrogi.

Thisworx przenośna próżnia samochodowa

Niezależnie od tego, czy masz dzieci czy zwierzęta lub jesteś po prostu brudny, odkurzacz w pojeździe ułatwia utrzymanie samochodu w czystości. Model ten z ThisworX włącza się do 12-woltowego wylotu pojazdu i ma długi kabel, dzięki czemu jest przydatny do sprzątania samochodu sportowego lub minivana. Ma wiele załączników, zapasowy filtr i szczotkę do czyszczenia. Teraz wyjdź tam i odkurzaj ten bałagan!