Motoryzacyjny miłosny dylemat

W życiu każdego człowieka pojawia się moment zakochania. Myślenie o drugiej połówce z dnia na dzień narasta, sprawiając coraz więcej radości. Miłość w życiu tworzy szereg niespotykanych uczuć i bardzo pozytywnych wspomnień. Spotykając odpowiednią osobę możemy, pragnąć by była to osoba z którą, spędzimy resztę życia. Gdy dochodzi się do momentu w którym, oboje partnerów są ze sobą dość długo, trzeba zdecydować się na kolejny krok do przodu, czyli ślub. Przeważnie płynie to z inicjatywy partnerki a, mężczyźni boją się tego jak ognia, chociaż ognia podejrzewam że, boją się o wiele mniej, muszą zdecydować się na to by oświadczyć się swojej miłości. Jednak za takimi oświadczynami idzie szereg wielu problemów z organizacją wesela, dla kobiet będzie to wybór sukni ślubnej, natomiast dla mężczyzn będzie to wybór auta jakim para uda się na swój ślub. Jako iż oba problemy są istotne ważne, a na temat pierwszego ciężko jest mi cokolwiek doradzić to już na temat drugiego tematu mogę trochę podpowiedzieć coś więcej.

Modele w stylu retro:

Na popularności z roku na rok zyskują samochody tzw „klasyki”. Zabytkowe auta nie są już wyłącznie środkami transportu ale również wehikułem czasu. Podróż w jednym z najważniejszych dni twojego życia w takim aucie to niesamowite doświadczenie i przyjemność. Są to jednak egzemplarze po renowacji z zachowaniem cech pierwowzoru. W takich modelach raczej próżno szukać klimatyzacji, elektrycznych szyb czy innych ciekawych opcji które, oferują nam samochody dzisiejszych czasów. Najczęściej wybieranymi samochodami retro są, Rolls Royce, Aston Martin a, bliższe Polsce, kultowa syrenka, fiat 126p czy nawet Polonez. Pamiętajmy jednak żeby, podczas wybierania dodatków do auta, dekoracje nawiązywały do epoki z jakiej pochodzi auto. Efekt wtedy jest po prostu powalający.

Modele sportowe:

Dobre brzmienie ślinika, potężna moc pod maską, wygląd powalający, to tylko kilka cech które, sprawiają że, auta sportowe są tak często wybierane na ślubną przejażdżkę. Auta sportowe od zawsze wpadały w oko w miejscach w których się pojawiały i tak zapewne będzie na waszym weselu! Marki samochodów które, są najczęściej wymieniane to piękne białe Porsche, Alfa Romeo, Jaguar czy Maserati. Trzeba pamiętać o tym że, w sportowych autach nie będziemy się czuli jak w typowym sedanie i na tylnych kanapach może, być odrobinę mniej miejsca.

Modele eleganckie:

Para młoda jednak decyduje się często również na samochody które, będą prezentowały się elegancko i przy tym nie będą się tak rzucać w oczy. Decydują się na auta subtelne, w kolorach biel i czerń która, jest również najczęściej wybieranym kolorem samochodu do ślubu. Auto do ślubu ma być dla nich nowoczesne i wygodne w środku. Najpopularniejszymi markami są, Audi, Volvo czy Mercedesy wysokiej klasy.

Gdzie znaleźć samochód do ślubu?

W internecie znajdziemy na temat samochodów do ślubu mnóstwo ogłoszeń, są one dodawane zarówno od osób prywatnych jak i wielu firm które, oferują nam szeroki wybór aut. Przy wyborze takiego auta sugeruję kierować się tym jakie samochody, mamy w sercu. Wsiądźmy do auta w którym, zawsze marzyliśmy siedzieć.